Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  ЗВЕРНЕННЯ депутатів Валківської районної ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо голови Валківської райдержадміністрації

19.07.2019

Шановний Володимире Олександровичу !
Шановний Володимире Борисовичу !

Депутатський корпус Валківської районної ради Харківської області прохає розглянути кандидатуру Войтенка В.І. на призначення його на посаду голови Валківської районної державної адміністрації.

Войтенко В.І. є депутатом Валківської районної ради VІ та VІІ скликань, чотири останні роки обіймав посаду голови Валківської РДА та зарекомендував себе як надзвичайно здібний управлінець та господарник. У 2018 році удостоєний звання «Почесний громадянин Валківського району». Так громадськість району відзначила вагомий особистий внесок Войтенка В.І. у соціально-економічний розвиток району, місцевих територіальних громад та об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, залучення капіталовкладень, успішну реалізацію масштабних інфраструктурних проектів, дієву і ефективну співпрацю з органами місцевого самоврядування, креативність і наполегливість у вирішенні питань державного і місцевого значення та за примноження славних освітніх, культурних, спортивних традицій Валківщини. (Звіт про роботу додається.)


Валківський район під керівництвом Войтенка В.І. став флагманом реформ. Першими ми створили освітній округ, здійснили успішне реформування первинної ланки медицини, створили інклюзивний центр, залучили найбільше в області коштів Європейського інвестиційного банку в рамках реалізації проектів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Войтенко В.І. нагороджений Знаком народної пошани - орденом «Єдність і воля», Відзнакою Міністерства аграрної політики та продовольства України, Почесною грамотою голови Державної служби з надзвичайних ситуацій, Дипломом Міжнародного конгресу захисту прав та свобод людини «Світ» «За заслуги в захисті прав та свобод людини».

Войтенко В.І. народився та мешкає у Валківському районі, чимало зробив для його розвитку, забезпечення правопорядку та стабільності, залученню рекордних по своєму розміру інвестицій. Розумний, патріотичний, амбітний і толерантний, він згуртував навколо себе представників всіх політичних партій задля єдиної мети – розвитку Валківського району.

Прохаємо призначити Войтенка В.І. на посаду голови Валківської районної державної адміністрації. Такі люди потрібні Україні.

СХВАЛЕНО
Рішенням районної ради
від 18 липня 2019 року №788 -VIІ
(ХХХVII сесія VІI скликання)