Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  У ХОДА привітали кращих працівників торгівлі регіону

27.07.2019

Урочистий захід, що був присвячений Дню працівника торгівлі України, відбувся 26 липня.

Від імені голови ХОДА Юлії Світличної працівників торгівлі привітав її перший заступник Марк Беккер. Він відзначив, що торгівля завжди залишається одним з найбільших показників розвитку будь-якої держави.


«Завдяки вашій роботі, завдяки кожному з вас у Харківській області створено більше 15,5 тисячі підприємств торгівлі, - зазначив Марк Беккер. - 70% - це магазини, де реалізуються товари продовольчої та непродовольчої групи, а 30% - заклади харчування та ресторанний бізнес».

Перший заступник голови ХОДА зауважив, що саме працівники торгівлі не лише створюють велику кількість робочих місць, а й постійно збільшують товарообіг регіону.

«Харківська область займає 3-є місце серед інших регіонів України за обсягами роздрібної торгівлі», - сказав Марк Беккер.

Під час заходу він вручив найкращим працівникам торгівлі регіону відзнаки ХОДА.

Грамотою Харківської обласної ради за сумлінну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток сфери торгівлі, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників торгівлі нагороджено фізичну особу-підприємця з м. Валки – Наталію Строєньєву.