Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Участь голови районної ради Оноші В.П. та керівників органів місцевого самоврядування району в розширеній апаратній нараді в РДА

29.07.2019

Сьогодні о 9.00 годині у залі засідань районної державної адміністрації відбулась розширена апаратна нарада. У роботі наради взяли активну участь голова Валківської районної ради Оноша В.П., посадові особи районної ради, керівники місцевих рад району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району...


Сьогодні, 29 липня, в залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, головами місцевих рад району, яку провела перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життєдіяльності району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, фінансів, освіти, спорту, роботи силових структур.

У ході проведення наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах.