Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Валківська районна філія Харківського ОЦЗ повідомляє про потребу в кадрах роботодавців Валківського району

29.07.2019

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ.

 До пожежної частини м.Валки потрібен пожежний рятувальник. Вимоги: повна загальна середня або середньо-спеціальна освіта, особи віком від 22 до 30 років, які пройшли службу в Збройних Силах України, володіння державною мовою. Заробітна плата від 9000,00 грн, режим роботи доба через троє.
 В кафе «ПивБар» потрібен офіціант.
 До ДНЗ Берізка потрібен вихователь. Вимоги: вища освіта за спеціальністю дошкільне виховання, педагогічна освіта - вчитель початківець, досвід роботи до 1 року.
...


 До Будинку дитячої та юнацької творчості потрібні: робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків. Режим роботи: 5-денний робочий тиждень з 08.00 до 17.00 год.
 До ТОВ «Валківська виробничо-заготівельна компанія» потрібен свинар.
 До територіального центру соціального обслуговування Валківської РДА потрібні: водій автотранспортних засобів, соціальний робітник (робота в смт. Старий Мерчик).
 До КП «Вода» потрібен головний бухгалтер. Вимоги: вища освіта за спеціальністю облік та аудит, знання програми «1С бухгалтерія 8», досвід роботи до 3 років.
 До КП «Вода» потрібні: слюсар – сантехнік та електрогазозварник 4 розряду.
 До Державної організації «Комбінат Планета» потрібні: машиніст насосних установок та слюсар-ремонтник. Робота в смт. Ков’яги, 5-денний робочий тиждень з 8.00 до 17.00 год.
 До ТОВ «Валківський молочний завод» потрібні: інженер з охорони праці, вантажники, робітники цеху, оператор котельні, слюсар-ремонтник.
 До відділу освіти Валківської РДА потрібні водії на шкільний автобус (наявність прав категорії «Д»).
 До відділу освіти Валківської РДА потрібен вчитель-логопед. Вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки.
 До ФОП Миколенко Ю.І. та ФОП Дячук О.М. потрібні швачки.
 До СТОВ «Лан» та СТОВ «Дємєтра» потрібні тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Вимоги: наявність посвідчення тракториста, досвід роботи на сучасній с/г техніці.
 До ФОП Сидоренко Н.В. магазин «Світоч» потрібен продавець продовольчих товарів.
 До кафе «на Хуторі» потрібні: кухар, офіціант.
 До супермаркету «Норма» м.Валки потрібні: продавець, касир, кухар, офіціант, прибиральник.
 До ТОВ «Інтерфакт плюс» цегловий завод м.Валки потрібні: слюсар, стропальник, електрик, водій автотранспортних засобів (наявність прав кат. «С»).
 До Філії П’ятихатське ДЕП м.Валки потрібні: тракторист, водій автотранспортних засобів (наявність прав кат. «С»), електрогазозварник.
 До підприємства «Метиз» (картонна фабрика) с. Корсунівка потрібен оператор станка. Підприємство проводить навчання працівника на робочому місці.
 До ГонтівЯрського дитячого навчального закладу потрібен вихователь. Вимоги: вища освіта за спеціальністю дошкільне виховання, педагогічна освіта - вчитель початківець, досвід роботи до 1 року.
 До кафе «Баня» ФОП Строєньєва Наталія Григорівна потрібен кухар.
 До ТОВ «Ков’ягівське» потрібні слюсар та апаратник.


За детальною інформацією необхідно звертатися до Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Валки, пр-т. Григорія Сковороди, буд.1А або за тел. (05753) 5-27-34.