Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Наталії Ганущак з села Сидоренкове присвоєно почесне звання «Мати-героїня»

31.07.2019

31 липня заступник голови облдержадміністрації Михайло Черняк привітав багатодітних мам Харкова та області з отриманням почесного звання. Він передав жінкам вітання від голови ХОДА Юлії Світличної, побажавши їм здоров’я, натхнення та сил, необхідних для виховання дітей.

«Для мене це дуже приємна місія - передати відзнаки матерям-героїням. У цей досить непростий час ви виховуєте по 5, 6 і понад дітей, і це заслуговує на велику повагу», - підкреслив Михайло Черняк.


Він зазначив, що найцінніший ресурс для держави – це люди. А все добре закладається в людині саме в родині.

«І там, де багато дітей, закладаються найважливіші цінності підтримки, піклування, турботи. Ці якості є фундаментом для особистості, від якої, в свою чергу, залежить майбутнє нашої держави, - наголосив заступник керівниці області. - Дякую за героїзм, труд і відповідальність, яку ви на себе взяли. Ми, за свого боку, робитимемо все, щоб держава розвивалася, щоб ви мали відчуття стабільності та спокою та мали змогу достойно виховати всіх ваших дітей».

Високого звання «Матері-героїні» удостоєна і наша землячка Ганущак Наталія Йосипівна з с. Сидоренкове, яка народила і виховала п`ятьох дітей. Найстаршому синові Михайлові 22 роки, а найменшому синочку Богдану 9 років. Родина Ганущаків – це справжній зразок дружньої багатодітної родини, де панують дружба, злагода, взаємоповага.

Вітаємо Наталію Йосипівну з почесним званням та зичимо миру і довгих щасливих років життя.