Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  З професійним святом, Днем енергетика, вітаємо всіх працівників та ветеранів енергетичної галузі Валківщини!

22.12.2019

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі Валківщини – енергетики, електрики, всі працівники енергетичного комплексу району! Від депутатського корпусу районної ради, її виконавчого апарату та від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна життєдіяльність району, робота підприємств, установ, закладів та якість побуту валківчан. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно…


Ми вдячні за вашу щоденну сумлінну наполегливу працю, високу професійну майстерність, які допомагають вам оперативно вирішувати складні життєво важливі для місцевих громад завдання.

Щиро бажаємо вам, шановні енергетики, міцного здоров’я, щастя, добра, світлої радості, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

З шаною та повагою,
депутатський корпус та голова районної ради
Віталій Оноша