Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


23.12.2019

Сьогодні о 9.00 год. залі засідань райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками органів місцевого самоврядування району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із посадовцями виконавчого апарату районної ради та сільськими, селищними, міським головами...


Сьогодні, 23 грудня, в залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова, остання у цьому році апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, громадських організацій, головами місцевих рад району, яку провела перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча.

Згідно порядку денного було заслухано звіт про роботу дільничних офіцерів патрульної поліції за 2019 рік. Як поінформував начальник сектору превенції патрульної поліції Валківського відділу поліції Управління Національної поліції у Харківській області, капітан поліції Микола Коваленко, за 2019 рік було розкрито кримінальних правопорушень – 25, взято участь у розкритті злочинів – 98%, всього на обліку перебуває криміногенних 98 осіб, складено за рік 588 адміністративних протоколів.

В ході проведення апаратної наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах.

Зокрема, начальник Валківського районного відділу ДСНС України у Харківській області Олександр Крещук поінформував про проведені перевірки щодо дотримання вимог пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебування людей.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Іван Горошко поінформував про зміни у законодавстві щодо можливості отримання пільг готівкою.

Начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Віктор Нестеренко поінформував про заходи, спрямовані на реалізацію затвердженої на 2020 рік Програми соціально-економічного розвитку Валківського району.

Підсумовуючи апаратну нараду керівники району привітали усіх з наступаючим Новим 2020 роком, побажали миру, здоров`я, благополуччя.