Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня працівників архівних установ


24.12.2019

Шановні працівники архівного відділу райдержадміністрації та архівних підрозділів підприємств, установ, закладів, організацій району! Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників архівних установ.

Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно значущу справу. Адже покликані берегти свідчення історичної пам’яті українського народу, єднати її нерозривним зв’язком з сьогоденням і майбуттям…


Вашими зусиллями, самовідданою, подвижницькою працею документальна скарбниця нашого району примножується, зміцнюючи нерозривний зв’язок попередніх і прийдешніх поколінь. З переїздом районного архівного підрозділу райдержадміністрації до нового обладнаного приміщення значно покращилися умови зберігання архівних матеріалів.

Висловлюю вам слова глибокої вдячності за працю і турботу про надійне збереження архівної спадщини та переконаний, що й надалі ви збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Тож в день професійного свята щиро бажаю вам, щоб ваша соціально та історично значуща праця завжди була плідною та натхненною, дарувала Вам радість та задоволення. Бажаю міцного здоров’я вам та вашим близьким, миру, щастя, добра і нових професійних успіхів. Нехай злагода і достаток панують у Ваших родинах. Зі святом!

З повагою,
Голова районної ради
Віталій Оноша