Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Асоціацією ОМС Харківської області затверджено план роботи на 2020 рік

26.12.2019

Під час Загальних зборів Асоціації, які провів перший віце-президент – виконавчий директор Микола Тітов, учасники розглянули проект плану роботи на наступний рік, який схвалило Правління.

За словами Миколи Тітова, в межах Плану роботи Асоціації на наступний рік триватиме вузькопрофільне навчання фахівців місцевого самоврядування, що було запроваджене цього року та вже довело свою ефективність і необхідність.


Подовжиться узагальнення та розповсюдження кращих практик роботи органів місцевого самоврядування області, вітчизняного та іноземного досвіду серед населення Харківщини.

Протягом 2020 року Асоціація планує організаційно зміцнити діяльність Центру розвитку громад, брати участь у реалізації спільних проектів щодо співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад, міжмуніципального співробітництва на регіональному та міжрегіональному рівні.

Також план передбачає надання методичної, практичної допомоги органам місцевого самоврядування та участь у вдосконаленні законодавства, а саме:
проведення навчальних семінарів-практикумів науково-практичних, конференцій, круглих столів за участі науковців та практиків;
- підготовку пропозицій щодо вдосконалення чинного законодавства з питань місцевого самоврядування;
- обговорення актуальних проблем соціально-економічного розвитку населених пунктів;
- забезпечення роботи «гарячої телефонної лінії» щодо надання оперативних консультацій, методичної та практичної допомоги членам Асоціації.

Окрім того, Асоціація продовжить роботу в рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», а також сприяння щодо участі у конкурсі мініпроєктів «Разом в майбутнє» та «Місцеве самоврядування – це ми!», у Міжнародному дитячому медіафестивалі «Дитятко».

«У прийдешньому році плануємо й надалі нарощувати співробітництво з міжнародними донорськими організаціями, співпрацювати із досвідченими експертами з метою розроблення, впровадження і реалізації нових проєктів задля розвитку місцевого самоврядування», – на завершення підкреслив Микола Тітов.

Джерело: http://association.kharkov.ua/