Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Керуюча справами районної ради Тетяна Котенко взяла участь у презентації книги Михайла Любичева. Захід відбувся у молодіжному ХАБІ «Розвиток».

27.12.2019

У молодіжному ХАБІ «Розвиток» відбулась презентація книги «Рання історія Дніпро-Донецького лісостепу I-V століть» Михайла Любичева.

Здобутки наших вчених-археологів – невід’ємна складова наукового прогресу. Завдяки розкопкам, які вони проводять, ми маємо можливість глибше занурюватися в історію і детальніше ознайомлюватися з життям наших предків.


Професор історичного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна Михайло Любичев завітав сьогодні до Молодіжного хабу «Розвиток», щоб поділитися результатом багаторічних розкопок у с. Війтенки Валківського району. Учений розповів про унікальний археологічний комплекс черняхівської культури та про найвизначніші знахідки на території досліджень, серед яких амфори, керамічний посуд, місця захоронень, поховання-кремації, предмети побуту та гончарства.

Також Михайло Васильович ознайомив присутніх зі своєю книгою «Рання історія Дніпро-Донецького лісостепу І – V ст.» - двотомною монографією, присвяченою культурі та історії римського часу і початку Великого переселення народів.