Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Про забезпечення стану пожежної і техногенної безпеки в установах з масовим перебуванням людей

03.01.2020

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації щодо забезпечення стану пожежної і техногенної безпеки в установах з масовим перебуванням людей.


У нараді також взяли участь Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, начальник Валківського відділу ГУ ДСНС У Харківській області Олександр Крещук, представники відділу освіти, сектору у справах молоді та спорту, сектору культури і туризму, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації, КНП «Валківська центральна районна лікарня», КНП «Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги», ДЮСШ «Спорт для всіх», керівники закладів загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладів.

Валківським районним відділом ГУ ДСНС У Харківській області нещодавно проводилися перевірки дотримання (виконання) вимог законодавства у сфері пожежної і техногенної безпеки цивільного захисту. Перевірки здійснювались у закладах загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладах, закладах охорони здоров’я, закладах соціального захисту населення. За результатами перевірок було виявлено зауваження, про що керівникам зазначених установ вручені відповідні акти та приписи.

Керівники району акцентували увагу присутніх керівників на забезпеченні безпеки людей, дотриманні правил пожежної безпеки, необхідності усунення зауважень, які виявлені в результаті перевірок, у відповідності до вимог протипожежної безпеки у зазначених закладах.

Начальник Валківського відділу ДСНС України в Харківській області Олександр Крещук акцентував увагу на недоліках, які були встановлені за результатами перевірок у навчальних закладах, закладах охорони здоров’я, територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації. Також він надав присутнім консультацію щодо усунення порушень, виявлених під час перевірок.

За підсумками наради відповідним службам дані доручення, окреслені терміни вжиття заходів по усуненню зауважень, викладених у приписах за результатами перевірки додержання вимог законодавства у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, та доручено і надалі вживати всі необхідні заходи по недопущенню подібних ситуацій.