Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Найкраще - дітям. У Ков`язькому НВК та Старомерчицькому ліцеї відбулось урочисте відкриття футбольних міні-полів зі штучним покриттям

09.01.2020

Новий 2020 рік для Ков`язької та Старомерчицької територіальних громад розпочався з приємних подій. Сьогодні, 9 січня, на території цих селищних рад відбулись урочистості з нагоди відкриття сучасних футбольних міні-полів зі штучним покриттям. З появою цих сучасних спортивних об`єктів в зазначених громадах з`явилася можливість вести тренування та заняття спортом у будь-яку пору року.


Участь у заходах взяли голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, Почесний громадянин Валківського району, депутат районної ради Віктор Войтенко, актив Ков`язької та Старомерчицької селищних громад.

Почесні гості привітали всіх учасників з непересічною для району та місцевих громад подією та подякували усім, хто долучився до реалізації проектів, за дієву співпрацю, віру та розуміння, наполегливість та цілеспрямованість, підтримку і допомогу, а юним спортсменам бажали нових спортивних досягнень і перемог та закликали берегти те, що зроблено спільною працею багатьох небайдужих людей.