Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  РОЗПОЧАВСЯ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ДЕКЛАРАЦІЙ (ВІДЕО НАЗК)

11.01.2020

З 01 січня розпочався черговий етап подання до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних електронних декларацій за 2019 рік, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

У Національному агентстві з питань запобігання корупції розповіли, що потрібно зробити декларанту. По-перше, перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Реєстру. По-друге, перевірити термін дії та працездатність кваліфікованого електронного підпису для роботи з Реєстром.


Для правильного заповнення декларації необхідно скористатися рекомендаціями щодо роботи з Реєстром та роз’ясненням щодо заповнення електронних декларацій .

Більше - у відео з роз’ясненнями від НАЗК на сайті Асоціаці ОМС Харківської області http://association.kharkov.ua/ та на сайті НАЗК https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/metodychni-rekomendatsiyi-sub-yektam-deklaruvannya/