Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Колядували, щедрували, миру і достатку бажали

13.01.2020

Сьогодні, на старий Новий рік, на центральної площі міста відбувся районний фольклорний фестиваль «Щедрик», участь у якому взяли учні закладів загальної середньої освіти, а також аматорські фольклорні колективи району.


Розпочалося свято неперевершеною всесвітньо відомою різдвяною українською народною піснею «Щедрик» у спільному виконанні вихованців Валківської районної комунальної дитячої школи мистецтв та аматорського жіночого колективу РНД «Іскра». Ця пісня, музику до якої написав Микола Леонтович, стала символом Різдва не лише в Україні. В інтерпретаціях її переспівали й переспівують виконавці та музичні колективи з різних країн світу.

Відвідали фестиваль голова районної ради Віталій Оноша, заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова.

Керівники району привітали учасників фестивалю та глядачів з Новорічними та Різдвяними святами, побажали здоров’я, злагоди, натхнення, миру, добробуту, звершення мрій, а також гарного доброго настрою на весь рік.

Під час фестивалю колективи та виконавці представили український зимовий пісенний фольклор. Кожен колектив підготував спеціальну святкову програму – колядки, щедрівки, вертеп чи обряд «Маланки» відповідно до народних традицій.

Всі учасники фестивалю нагороджені дипломами, а також отримали солодкі подарунки від керівництва району.