Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  27 січня – Міжнародний День вшанування пам’яті жертв Голокосту

27.01.2020

27 січня у різних країнах світу вшановують пам’ять жертв Голокосту - мільйонів євреїв, ромів і представників інших меншин, які під час Другої світової війни були позбавлені життя через свою расову, етнічну, національну приналежність.

Наша земля пам’ятає гіркі сторінки геноциду, коли у період окупації Харкова та області німцями масово знищувалося єврейське населення. За один лише місяць – з грудня 1941 по січень 1942 – було розстріляно до 20 тисяч євреїв…


У Дрогобицькому яру увічнені у камені прізвища жертв тієї трагедії невимовним болем промовляють до сучасників і нащадків, аби подібне в історії людства ніколи не віднайшло продовження.

За декілька десятків років, що сплинули з тих пір, змінилися покоління, але ми продовжуємо пам’ятати трагічні сторінки в історії нашого народу. Адже горе не розрізняє національностей та конфесій, не знає часу та відстані, а злочини проти людства не мають строку давності.

Особиста відповідальність кожного із нас – у толерантному ставленні до оточуючих, у прищепленні дітям поваги до людей, у недопущенні проявів агресії, нетерпимості та антисемітизму. Плекаймо у душах добро, бо воно найкраще дає відсіч ворожнечі. Миру і злагоди усім нам!

Голова районної ради
Віталій Оноша