Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Апаратна нарада голови районної ради

27.01.2020

Головою районної ради Віталієм Оношою проведено апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень та найближчу перспективу. Першочерговими завданнями посадовців виконавчого апарату ради наразі є організація роботи постійних комісій в рамках підготовки до пленарного засідання чергової сесії, що відбудеться у 13 лютого 2020 року о 10.00 год.


Голова районної ради Віталій Оноша акцентував увагу посадовців виконавчого апарату на організаційних питаннях з підготовки та проведення чергової сесії районної ради, підготовки аналітичної інформації про діяльність районної ради, постійних комісій до Звіту голови районної ради за минулий рік, а також на деяких питаннях щодо фінансово-господарської діяльності.

Йшлося також про комунальну власність, питання передачі в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та про новації законодавства щодо оренди комунального майна.

Про завершення планування роботи відділів та особистих планів роботи, перегляд та оновлення посадових інструкцій, перевірку їх на відповідність діючому законодавству доповіла керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, яка також поінформувала присутніх про проведення організаційної роботи по оприлюдненню відкритих даних, затвердження Порядку оприлюднення Валківською районною радою наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, відповідного переліку наборів даних, що перебувають у володінні районної ради як розпорядника інформації та осіб, відповідальних за їх підготовку та оприлюднення.

Про стан роботи з відкритими даними, підготовку форм та направлення їх на модерацію інформував заступник голови районної ради Юрій Яцина. На модерацію вже направлено понад 20 наборів даних, 9 з них успішно пройшли модерацію, робота з наборами даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних продовжується.

Також доповів про початок організаційної роботи щодо підготовки міні-проєктів та подання їх на участь у обласному конкурсі «Разом в майбутнє».