Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


27.01.2020

Сьогодні о 9.00 год. залі засідань райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками органів місцевого самоврядування району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із посадовцями виконавчого апарату районної ради та сільськими, селищними, міським головами...


На початку апаратної наради голова районної ради Віталій Оноша та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча привітали керуючу справами районної ради Тетяну Котенко з Днем народження, який вона відсвяткувала напередодні.

В ході проведення апаратної наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах.

Зокрема, начальник Валківського районного відділу поліції ГУ НП в Харківській області Олександр Юрченко доповів про криміногенну ситуацію в районі, заступник військового комісару - начальник відділення комплектування Валківського районного військового комісаріату Іван Погорельський проінформував про старт приписної кампанії, директор Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Алла Наріжна доповіла про організацію громадських робіт у 2019 році.

Також в ході апаратної наради було розглянуто питання щодо зростання захворюваності на ГРВІ, про спортивні заходи, які відбулися на минулому тижні, про нові додатки, які можна побачити на сайті Держгеокадастру, про роботу дорожніх служб під час зимового періоду та ін.