Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  На Харківщині підготують пропозиції щодо реформи системи соцзахисту

28.01.2020

Про це домовилися голова ХОДА Олексій Кучер та Міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська.

27 січня очільниця Міністерства соцполітики перебуває з робочим візитом на Харківщині. На початку поїздки до регіону Юлія Соколовська зустрілася з головою ХОДА Олексієм Кучером. Вони обговорили комплекс питань, що пов’язані з роботою соціальних закладів області в умовах децентралізації.


Серед тем, яким приділили увагу керівник області та Міністерка соцполітики, - деінституалізація інтернатних закладів. Уряд ставить завдання: до 2026 року перевести всіх дітей з інтернатів у патронатні сім’ї, де вони проживатимуть до всиновлення. У Харківській області створені відповідні умови. Проте питання виникають у випадку інтернатних закладів системи соціального захисту, в яких проживають діти з особливими потребами. Всиновлення цих дітей відбувається вкрай рідко, тож тимчасове утримання їх в патронатних сім’ях наразі важко організувати.

Під час зустрічі Олексій Кучер та Юлія Соколовська домовилися про те, що Харківська область підготує свої пропозиції щодо реформування системи соціального захисту і надасть їх міністерству.

У рамках робочого візиту в Харківську область 27 січня Міністерка соціальної політики візьме участь у першому випуску протезистів-ортезистів за міжнародним стандартом, які пройшли дворічне навчання у ХНУРЕ і тепер готові надавати українцям новий рівень технічних засобів реабілітації.

Також Юлія Соколовська відвідає клінічну базу УкрНДІ протезування, зустрінеться з тренерами, керівництвом ХНУРЕ, експертами Human Study та координаторами проєкту Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/101997