Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Асоціації органів місцевого самоврядування підписали меморандум про співпрацю

30.01.2020

29 січня Українська асоціація районних та обласних рад, Всеукраїнська асоціація гроамд (Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад), а також Асоціація малих міст України підписали Меморандум про співпрацю.

Як зазначено у документі, головною метою співробітництва є відстоювання інтересів територіальних громад та органів місцевого самоврядування.


Напрямками діяльності, що відображені у Меморандумі, є робота над законодавством, обмін досвідом та кращими практиками, реалізація спільних проєктів і програм, комунікаційних та інформаційно-просвітницьких заходів.

Також, у разі необхідності, асоціації домовились про напрацювання позиційних документів, що стосуватимуться розвитку місцевого самоврядування та удосконалення територіальної організації влади.

Меморандум вступає в силу з моменту його підписання.

Консолідація сил асоціацій органів місцевого самоврядування має стати запорукою успішної та своєчасної реалізації реформи децентралізації.

Про це зазначив Юрій Андрійчук, Голова Секретаріату Української асоціації районних та обласних рад, сьогодні, під час підписання Меморандуму про співпрацю між Українською асоціацією районних та обласних рад, Всеукраїнською асоціацією громад (Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад), а також Асоціацією малих міст України.

«Дуже важливо, щоб позиції органів місцевого самоврядування базового, субрегіонального та регіонального рівня були узгодженні. Зараз, коли процеси децентралізації набирають оберти та йдуть до фінішу, важливо, щоб відбувалася чітка координація зусиль. Сьогодні ми показали гарний приклад готовності до співпраці», — зазначив Юрій Андрійчук.

Нагадаємо, головною метою реалізації зазначеного Меморандуму є відстоювання інтересів територіальних громад та органів місцевого самоврядування.

Джерела:
http://uaror.org.ua/?p=20544
http://uaror.org.ua/?p=20547