Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Апаратна нарада голови районної ради

03.02.2020

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої були підведені підсумки роботи за тиждень, що минув, сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень, окреслені основні завдання на найближчу перспективу. Першочерговими завданнями посадовців виконавчого апарату ради наразі є якісна підготовка матеріалів, що надходять для розгляду на сесії районної ради, формування порядків денних засідань постійних комісій в рамках підготовки до пленарного засідання, що відбудеться 13 лютого 2020 року о 10.00 год.


Головою ради дано доручення щодо завершення роботи з осучаснення посадових інструкцій посадових осіб та працівників районної ради, перевірки їх на відповідність діючому законодавству України.

Керуюча справами районної ради Тетяна Котенко поінформувала про надходження до розгляду та затвердження сесією звіту про виконання районного бюджету за минулий рік. Звіт та проект рішення щодо його затвердження оприлюднені на сайті районної ради в розділі «Публічна інформація» (Відкриті дані»).

Про надходження пропозицій від райдержадміністрації щодо внесення змін до Програми розвитку архівної справи у Валківському районі (відповідний проект рішення оприлюднений) та про розробку проекту рішення щодо підтримки міні-проєктів, які рекомендовані до участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» повідомив заступник голови районної ради Юрій Яцина. До того ж, поінформував, що сьогодні о 19.00 відбудеться обласний вебінар «Харківський обласний конкурс мініпроєктів «Разом в майбутнє» у 2020 році: що важливо?!», до участі в якому запрошені всі зацікавлені організації, установи, заклади.

Голова ради Віталій Оноша поінформував присутніх про обласний навчальний семінар-практикум «Виборчий кодекс України: основні положення організації та проведення місцевих виборів», який відбудеться 7 лютого 2020 року, повідомив про свою особисту участь у семінарі та доручив взяти участь у заході своєму заступнику Яцині Ю.Д., керуючій справами районної ради Котенко Т.М. та начальнику відділу юридичної та кадрової роботи Вєрєвській Л.П. До участі в семінарі запрошені також Валківський міський голова Валерій Скрипніченко разом із представниками міської ради.

Про підготовку питань до плану роботи постійної комісії з питань земельних відносин та плану роботи ради інформувала куратор постійної комісії, начальник відділу Вікторія Верхолаз.

Також йшлося про фінансово-господарські питання та виконання заходів згідно припису районного підрозділу Служби ДСНС, підготовку документації минулого року для передачі до архівного підрозділу, взаємодію з державною казначейською службою та врахування нововведень щодо проведення оплат та інші поточні питання.