Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


03.02.2020

Сьогодні о 9.00 год. залі засідань райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками органів місцевого самоврядування району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із посадовцями виконавчого апарату районної ради та сільськими, селищними, міським головами...


В ході проведення апаратної наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах.

Зокрема, начальник Валківського районного відділу поліції ГУ НП в Харківській області Олександр Юрченко доповів про криміногенну ситуацію в районі, заступник військового комісару - начальник відділення комплектування Валківського районного військового комісаріату Іван Погорельський проінформував про хід приписної кампанії, головний лікар КНП «Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Марина Орлова повідомила про стан захворювання населення району на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, начальник управління праці Іван Горошко розказав про участь у проекті щодо забезпечення житлом переміщених осіб.

Також в ході апаратної наради було повідомлено про спортивні заходи, які відбулися на минулому тижні, про роботу дорожніх служб під час зимового періоду та ін.