Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Апаратна нарада голови районної ради -
першочергові завдання та пріоритети діяльності на тиждень!


24.02.2020

Головою районної ради Віталієм Оношою проведено оперативну робочу апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на перспективу.
Кожен із посадовців районної ради поінформував голову районної ради щодо стану вирішення напрямів основної діяльності та проблемні питання, які потребують додаткової уваги...


Зокрема, заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. поінформував про те, що зараз активно ведеться консультативно-методична робота з підготовки мініпроєктів розвитку територіальних громад для подачі їх на обласний конкурс «Разом в майбутнє». Всього на даний час консультації проходять по 15 мініпроєктах, з яких 6 – це ті, що потребуватимуть співфінансування з районного бюджету, інші – з місцевих бюджетів.

На сьогоднішній день відповідну реєстрацію на он-лайн платформі обласної ради пройшли 3 мініпроєкти від Валківського району, інші знаходяться у завершальній фазі підготовки!

Рекомендуємо всім конкурсантам впродовж трьох днів завершити підготовку проєктних заявок і направити їх на розгляд Конкурсного комітету обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад РАЗОМ У МАЙБУТНЄ...