Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів V обласного конкурсу імені О.С.Масельського у Валках

07.12.2011

Під час заходів, присвячених вшануванню пам’яті Олександра Степановича Масельського, що відбулись сьогодні в ліцеї його імені у м.Валки, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та голова журі конкурсу, ректор Харківського національного педагогічного університету ім.Г.С.Сковороди провели урочисту церемонію нагородження переможців та дипломантів V обласного конкурсу імені О.С.Маселського на кращий літературний твір...


Перше місце у номінації «Поезія» посіла Лариса Вировець, друге - Ірина Скриннікова, третє - Тетяна Очертянова. Дипломанти – Володимир Стальний та Олександра Чорна.
В номінації «Драматургія» ІІ місце у Ольги Тарасової (п’єси «Добрий Янгол» та «Квартира на халяву»). Дипломант - Віталій Водолажський.
Переможницею у номінації «Проза» стала Юлія Шевченко (новела «Сірий»), ІІ місце посіла Людмила Рибалко (повість «Дебютний репортаж»), ІІІ місце – Олександр Малій (оповідання «Угода зі смертю»). Дипломанти – Зоя Скіпіна та Інна Гуріна.
У номінації «Публіцистика» І місце – Андрій Краснящих (Історичний нарис «Писатели в Харькове»), ІІ – Артем Левченко (уривок з публіцистичного роману «Місто ратної слави») та ІІІ місце у Петра Джерелянського (збірка есе «Із театрального літопису»). Дипломант - Наталія Бабич.

Люцина Хворост стала переможницею у номінації «Майстер слова». Також відзначені твори Наталії Лугової, Вікторії Солових і Тетяни Козлової.
Переможці у номінаціях «Поезія», «Драматургія», «Проза» та «Публіцистика» отримали грошові премії у розмірі 5,3, 2 тисячі гривень за 1, 2 та 3 місця відповідно. Дипломанти, майстри слова та учнівська молодь нагороджені заохочувальними подарунками.
Цього року вперше буде видано збірку творів переможців конкурсу.