Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  
 


Депутатське об’єднання «За Валківський регіон»


      Депутати Валківської районної ради VІ скликання відповідно до ст. 26 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», на основі єдності поглядів депутатів та з метою системного вирішення районною радою питань довгострокового і стабільного розвитку Валківського регіону створили депутатську групу під назвою «За Валківський регіон» у наступному персональному складі:

  1. Алієва Раїса Дмитрівна, обрана за поданням Валківської районної організації Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 6 (Високопілля).
  2. Буряк Володимир Іванович, обраний за поданням Валківської районної організації Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 7 (Гонтів Яр).
  3. Буряк Ігор Іванович, обраний за поданням Валківської районної організації Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 15 (Олександрівка).
  4. Вовк Володимир Федорович, обраний за поданням Валківської районної організації Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 13 (Новий Мерчик).
  5. Грєхова Віра Іванівна, обрана за списком Валківської районної організації Партії регіонів по багатомандатному виборчому округу.
  6. Губський Григорій Єлисейович, обраний за поданням Валківської районної організації Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 11 (Мельникове).
  7. Деркач Юрій Миколайович, обраний за поданням Валківської районної організації Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 2 (Ков’яги).
  8. Жорник Анатолій Миколайович, обраний за списком Валківської районної організації Партії регіонів по багатомандатному виборчому округу.
  9. Зінченко Валентина Олександрівна, обрана за поданням Валківської районної організації Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 16 (Перекіп).
  10. Маслянцева Ліна Юріївна, обрана за списком Валківської районної організації Партії регіонів по багатомандатному виборчому округу.
  11. Новікова Діна Володимирівна, обрана за поданням Валківської районної організації Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 17 (Сидоренкове).
  12. Носатов Богдан Васильович, обраний за списком Валківської районної організації Партії регіонів по багатомандатному виборчому округу.
  13. Орлов Олександр Васильович, обраний за списком Валківської районної організації Партії регіонів по багатомандатному виборчому округу.
  14. Положій Олександр Михайлович, обраний за списком Валківської районної організації Партії регіонів по багатомандатному виборчому округу.
  15. Сухоруков Юрій Олексійович, обраний за поданням Валківської районної організації Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 3 (Старий Мерчик).
  16. Хирний Микола Васильович, обраний за поданням Валківської районної організації Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 1 (Валки).
  17. Холодний Олександр Миколайович, обраний за списком Валківської районної організації Партії регіонів по багатомандатному виборчому округу.
  18. Шаповал Олексій Степанович, обраний за списком Валківської районної організації Партії регіонів по багатомандатному виборчому округу.
  19. Шилованов Анатолій Сергійович, обраний за списком Валківської районної організації Партії регіонів по багатомандатному виборчому округу.
  20. Яцина Юрій Дмитрович, обраний за поданням Валківської районної організації Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 14 (Огульці).
  21. Бондар Микола Олексійович, обраний за поданням Валківської районної організації Соціалістичної партії України.
  22. Перемот Іван Григорович, обраний за поданням Валківської районної організації політичної партії  «Фронт Змін».
  23. Павинський Анатолій Григорович, обраний за поданням Валківської районної організації Народної Партії.
  24. Походящий Віктор Іполитович, обраний за поданням Валківської районної організації політичної партії «Сильна Україна».
  25. Сергієнко Микола Володимирович, обраний за поданням Валківської районної організації Соціалістичної партії України.
  26. Бабенко Юрій Григорович, обраний за поданням Валківської районної організації політичної партії «Сильна Україна».
  27. Дорожко Олександр Михайлович, обраний за поданням Валківської районної організації політичної партії «Сильна Україна».
  28. Шевченко Юрій Валерійович, обраний за поданням Валківської районної організації політичної партії «Сильна Україна».

Головою депутатського об’єднання «За Валківський регіон» обрано голову районної ради Яцину Юрія Дмитровича.

Заступником голови депутатського об’єднання  «За Валківський регіон» обраний депутат Павинський Анатолій Григорович.

 
© 2003 - 2015 сайт створений і утримується Валківською районною радою V-VI скликання
як інформаційно-аналітичний портал органів місцевого самоврядування району